Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

MUDr. Lidmila Francová

Lékařka

"S Anetou spolupracuji již delší dobu. Zpracovává pro mne data pacientů. Se spoluprací jsem velice spokojena. Je pečlivá a práci mi dodává včas.

Alice Smolíčková

Student

S pani Mgr. Mazouchovou, PhD, som spolupracovala počas analýzy výsledkov online dotazníku. Pani Aneta mi veľmi pomohla a aj napriek tomu, že je odborníčka v štatistike, vie vysvetliť výsledky a interpretáciu dát aj niekomu, kto o tom vie veľmi málo. Veľmi oceňujem jej trpezlivosť a snahu o to, aby som všetkému porozumela. Nebol problém ani v tom, keď som ju požiadala o iný spôsob spracovania dát, ako som si myslela, že potrebujem. Odporúčam všetkými desiatimi!

Ing. Petra Halíková

PhD. Studentka

"Slečna Hybšová mi pomohla zpracovat data do mé závěrečné práce. Moc mi to pomohlo. "

Michael Klaus

Student

"Aneta mi pomohla s přípravou na zkoušku ze statistiky. Ačkoliv nejsem vůbec talent na počítání, tak se mnou měla trpělivost a všechno mi popořádku vysvětlila. Mohu ji vřele doporučit." 

Slávek Kučera

Student

S doučováním k mé DP naprosto spokojen. Především oceňuji snahu paní doktorky Hybšové přizpůsobit se termínům, které jsem si navrhnul a to i během krátkého časového horizontu. Za mou osobu určitě doporučuji.

Reference z FB:

Dominika Š.: Slečna Hybšová mi pomáhala se statistickým zpracováním dat. Byla jsem velmi spokojená s výsledkem i s přístupem. Také oceňuji rychlost a důslednost. Doporučuji. 

Tereza Š.: Doporučuji, profík jak se patří.

Hanča H.: Spolupráce se slečnou Hybšovou byla skvělá. Reagovala rychle, poradila mi i nad rámec mých požadavků, má velmi milý přístup. Děkuji.

Pavlína P.: Děkuji za cenné rady a dopomoc s prací. Bezproblémová mailová i telefonická konzultace. Velmi děkuji.