Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

MUDr. Lidmila Francová

Lékařka

"S Anetou spolupracuji již delší dobu. Zpracovává pro mne data pacientů. Se spoluprací jsem velice spokojena. Je pečlivá a práci mi dodává včas. Používá i moderní analýzy, které dnešní časopisy vyžadují. 

Alice Smolíčková

Student

S pani Mgr. Mazouchovou, PhD, som spolupracovala počas analýzy výsledkov online dotazníku. Pani Aneta mi veľmi pomohla a aj napriek tomu, že je odborníčka v štatistike, vie vysvetliť výsledky a interpretáciu dát aj niekomu, kto o tom vie veľmi málo. Veľmi oceňujem jej trpezlivosť a snahu o to, aby som všetkému porozumela. Nebol problém ani v tom, keď som ju požiadala o iný spôsob spracovania dát, ako som si myslela, že potrebujem. Odporúčam všetkými desiatimi!

Ing. Petra Halíková

PhD. Studentka

"Paní Mazouchová mi pomohla zpracovat a zkonzultovat vhodné metody zpracování dat do mé závěrečné práce. Moc mi to pomohlo. "

Michael Klaus

Student

"Aneta mi pomohla s přípravou na zkoušku ze statistiky. Ačkoliv nejsem vůbec talent na počítání, tak se mnou měla trpělivost a všechno mi popořádku vysvětlila. Mohu ji vřele doporučit." 

Slávek Kučera

Student

S doučováním k mé DP naprosto spokojen. Především oceňuji snahu paní doktorky Mazouchové přizpůsobit se termínům, které jsem si navrhnul a to i během krátkého časového horizontu. Za mou osobu určitě doporučuji.

Reference z FB:

Dominika Š.: Slečna Hybšová mi pomáhala se statistickým zpracováním dat. Byla jsem velmi spokojená s výsledkem i s přístupem. Také oceňuji rychlost a důslednost. Doporučuji. 

Tereza Š.: Doporučuji, profík jak se patří.

Hanča H.: Spolupráce se slečnou Hybšovou byla skvělá. Reagovala rychle, poradila mi i nad rámec mých požadavků, má velmi milý přístup. Děkuji.

Pavlína P.: Děkuji za cenné rady a dopomoc s prací. Bezproblémová mailová i telefonická konzultace. Velmi děkuji.